Kauplused

Hyrv concept store

Hyrv concept store

Hyrv on Eesti juveelibränd, mis tegutsenud aastast 2012.


Hyrv ehk eesti keeles hirv tuleneb brändi loovjuhi ja asutaja Kateryna Pishoni hüüdnimest, mille talle tema koolikaaslased panid tema väljanägemise tõttu. Vähem oluline pole hirve kui looma mütoloogiline tähendus Põhjamaade vanades kultuurides – hirv toob head õnne ning harmooniat. Hirve nägemist peetakse heaks endeks.
Kateryna on lõpetanud ehtekunsti eriala Eesti Kunstiakadeemias, õppinud Kuninglikus Kaunite Kunstide Akadeemias Antwerpenis ning töötanud New Yorgis asuvas mainekas avangardistlikus juveeliäris.
Hyrv ehete disaini iseloomustavad loodusest inspireeritud skulpturaalsed puhtad vormid, minimalism ning materjalide jätkusuutlik kasutamine.
2018ndal aastal osaleti Ameerika Ühendriikides kõrgelt hinnatud juveelimessil JCK Las Vegas, kus oma peene disaini eest auhinnati brändi kollektsiooni “Coco” esimese kohaga.

Hyrv pakub võimalust eritellimustöödeks aga ka taskukohasemaid väärisehete kollektsioone, mida müüakse lisaks Eestile ka Austrias, Prantsusmaal, Norras, Inglismaal, Taiwanis, New Yorgi kunstigaleriis Space 240 ja teistes hoolikalt valitud butiikides ning galeriides.

Ehteid luues mõeldakse esmajoones nende kandjale ja tema unikaalsetele omadustele. Igal ehtel on taustalugu, mis annab loomeprotsessile oma hinge.
Hyrv kasutab vaid naturaalkive ning taaskasutatud hõbedat, eritellimuste puhul kulda. Ainukese brändina Eestis tuuakse maale ning kasutatakse oma ehetes kõrgekvaliteedilisi Jaapani Akoya merepärleid Tanabe perekonna austatud pärlifarmist.
Hyrv ehted on rafineeritud ja kaasaegsed. Käekirja omapära seisneb põhjamaise tunnetuse ja vormide ühendamises slaavi kultuuri mõjutustega.
Brändi ehteid kannab ka Eesti Vabariigi president Kersti Kaljulaid.

Alates suvest 2019 tegeleb juveelistuudio Hyrv ka kõrgparfümeeria tutvustamisega parfüümistilist Kai Laidla eestvedamisel.
Kai on omandanud filosoofia bakalaureuse Tartu Ülikoolis, õppinud antropoloogiat, tegelenud 10 aastat aroomiteraapiaga ning sama kaua töötanud ilutööstuses, sh 5 aastat kõrgparfümeerias. Kirgliku gurmaanina on Kai korraldanud parfümeeritud õhtusööke ja veiniõhtuid kohalike valdkonna professionaalidega. 2018ndal aastal produtseeris Kai Kanuti Gildi Saalis performatiivse ürituse “Odööride ÖÖ”, mille eesmärgiks oli koreograafiliste installatsioonide kaasmõjul esile tuua haistmismeele olulisus.
Hyrv concept store’i lõhnade valikusse on Kai valinud vaid parimad väiketootjad üle maailma. Valiku üheks kriteeriumiks on, et parfüümimajad oleksid tunnustatud ka rahvusvaheliste valdkonna spetsialistide poolt- pea kõigil parfüümimajadel, mis valikus esindatud, on ette näidata üks või suisa mitu auhinda.

Kauplusest:
Hyrv concept store on omanäoline ostukeskkond, kus sõna ilu omandab uue tähenduse.
Kauplusest leiab Eesti juveelibrändi loomingut, kvaliteetset kõrgparfümeeriat üle kogu maailma, põhjamaist kunsti ning põnevaid sisustuselemente.
Hyrv concept store pakub ilu ihule ja hingele.

Asukoht