Söögikohad

BAO YAM

BAO YAM

Aasiapärase minimalistliku sisustusega 150 kohaline restoran Tallinna kesklinnas- Rotermanni kvartalis Hobujaama ja Rotermanni tänava nurgal.

Elevaatorihoone on pika ja põneva ajalooga, mis sai restaureeritud ning ehitatud restoraniks aastal 2016. Restaureerimise käigus säilitati  võimalikult palju kivi. Restorani mööbel on valmistatud naturaalsest suar puidust ja toodud Taist Bali saarelt. Vürtsi lisavad aasiapärased valgustid ja idamaine muusika. https://www.muinsuskaitseamet.ee/et/uudised/rotermanni-elevaatorihoone-kui-eesti-toostuse-kroonimata-kuningas

Esimesel korrusel saame võtta vastu 50 toidusõpra. Teise korruse avar saal mahutab kuni 100 külalist (Korraldame seminare, koolitusi, konverentse, üritusi seltskondadele)

BAO YAM menüü on läbilõige aasiast, kuid nagu ka restorani nimi ütleb: BAO täidetud kuklid, SUSHI,  valik TAI tänavatoidust,  Aasiapärased suupisted ja supid,valik  Jaapani toite. YAM tähistab siinjuures piltlikku kujutlust juurest, kui maa all kasvavast köögiviljast aasias). Meie menüüst leiab ka laia valiku taimetoite.

Restoran on avatud

N-P 12:00-22:00
R-L 12:00-23:00

Broneeringu saab teha meie kodulehel baoyam.ee / 53 815 026

Läbi meie kodulehe saate söögid ja joogid tellida kulleriga endale sobivasse kohta.

info@baoyam.ee

 

Asukoht